کتاب عشق سالهای وبا

اثر گابریل گارسیا مارکز از انتشارات آریابان - مترجم: کیومرث پارسای-ادبیات آرژانتین

برنده جایزه نوبل و نویسنده یک صد ساله، گابریل گارسیا مارکز، یک داستان از عشق نابهنگام است که تمام رقبای خود را در شاهکار خود، عشق در زمان گرسنگی، از بین می برد. اجتناب ناپذیر بود: عطر بادام تلخ همیشه او را به سرنوشت عشق عجیب و غریب یادآوری کرد. پنجاه و یک سال، نه ماه و چهار روز از زمانی که فردینا دازا رونق افکار ناخوشایند فلورنتینویای آرژانتین را تحسین کرد، از آن زمان به بعد ازدواج کرده است و از طرف دکتر جوزلان اوربینو ازدواج کرده است. در طول این نیم قرن، فلورنتینو در آغوش بسیاری از زنان خوش شانسی افتاده است، اما هیچکدام از آن را دوست Fermina ندیده است. با توجه به اینکه عشق ابدی او به سویش است، او برای روزی که می تواند او را دوباره محاکمه کند، زندگی می کند. فلورنتینو هنگامی که شوهر فرمیاس در تلاش برای بازیابی طوطی حیوان خانگی خود را از درخت انبه می گیرد، شانس خود را برای اعلام عشق پایدار خود به رسمیت می شناسد. اما آیا عشق جوان می تواند زندگی جدیدی را در تاریکی زندگی خود پیدا کند؟ مفهوم اصلی Garc؟ مورخز این است که میل جنسی به معنای واقعی کلمه یک بیماری، یک بیماری مشابه با وبا است. فلورنتینو از این رنج می برد، درست همانطور که ممکن است از هر گونه بیماری رنج ببرد. در یک لحظه، او درد جسمی خود را با درد عاشقانه خود درگیر می کند، زمانی که پس از خوردن گل ها به خاطر جذب عطر و بوی فرمیزان، استفراغ می کند. در فصل آخر، اعترافات کاپیتان از طاعون استعاری به عنوان یکی دیگر از تظاهرات این است.


خرید کتاب عشق سالهای وبا
جستجوی کتاب عشق سالهای وبا در گودریدز

معرفی کتاب عشق سالهای وبا از نگاه کاربران
** هشدار اسپویلر ** در یک کلمه: ناامید کننده است. عشق در زمان چلرا به عنوان یک داستان عشق کلاسیک برای سنین بی انتها برگزار می شود. من آماده بودم که با یک داستان پرشور از بین برود. در عوض، من از طریق آن - در مترو، در ساحل، در ناهار خوری خودم، منتظر لحظه ای که همه چیز ارزشمند بود، از بین رفتم. هنوز منتظر هستم مشکلات اینجاست: 1. قهرمان یک pedophile است. واقعا من می توانم تفاوت های فرهنگ و عصر را در نظر بگیرم، اما نمی توانم قهرمان رمانتیک را که یک شکارچی جنسی است، که خودخواهی و بی دقتی (در بدترین معنای کلمه) منجر به خودکشی دختر جوان به مراقبت او می شود، به حساب آورم. بله آنها این را در فیلم قرار ندادند. اضافه کردن به آن که او نوعی از مردی است که در آستانۀ شما در روز تشییع شوهران خود نشان می دهد و می گوید،Hey، baby، بنابراین، شما دوباره در بازار می شنوید ... @ قهرمان من 2. آغاز از نظر دکتر اروبیو نوشته شده و داستان یکی از دوستانش شطرنج را شرح می دهد. هر دو در فصل های باز می میرند، و نقطه نظر کاملا تغییر می کند. احساس کردم گمراه شده ... و گیج شده است. 3. و شاید شاید نگران کننده ترین چیز برای یک داستان عاشقانه ای که بیش از 50 سال از آن گذشت، من عشق را ندیدم. تحقیر جوانان، بله، ممکن است نوستالژی خطرناک باشد، اما هیچ احساسی، به استثنای وسواس ممکن است که برای بسیاری از سالها ارتباط برقرار کند. فلورنتینو برای همه ی عشق و شعارهای تلخ او، وفادار نبود. و Fermina هرگز به نظر می رسید که به او - حتی از ابتدا. یکی از ضعف ها، سردی دیگر: اعتقادم این است که اگر دو نفر از جامعه ناتوان بودند و در سن نوجوانی ازدواج کرده بودند که ازدواج شاد داشته باشند، هیچ وقت از خوشبختی نگذریم. گاهی اوقات بی رحمانه کلاس ها برای بهترین کار می کنند. شاید این کتاب شاید خواندن ارزش داشته باشد - شاید صدای زیبا و احساس نوشته Marquezs باشد. این شعر خالص است. خیلی بد بود که یک موضوع ارزشمندتر نداشت.

مشاهده لینک اصلی
گابریل گارسیا مارکز، عشق در زمان بیماری وبا:: این اجتناب ناپذیر بود: بوی مایع تلخ همیشه او را از سرنوشت عشق بی رحم یاد می کرد. هنگامی که متوجه شدیم که سیانید مانند بذر تلخ بوی می دهد، این عبارت مانند یک گل لوتوس بازتاب می دهد و میزان قابل توجهی از عمق، حس عمیق و عجیب و غریب را نشان می دهد. کل کتاب در مورد عشق غیر قابل قبول است که ما در اینجا گفتیم. کنجکاوی خوانندگان نیز از سوء استفاده از بوی سیانید می تواند از آن سوء استفاده شود. من همیشه متوجه شدم که این عبارت ظاهرا ساده به معنای واقعی و متناسب با کتابی است که آن را معرفی می کند - شاید بهترین خط باز که همیشه پیدا کردم.

مشاهده لینک اصلی
گابریل گارسیا مارکز اولین بار بود که در هنگام گرسنگی با عشق زندگی می کرد وقتی اولین بار به GR پیوستم و به نظر می رسید هرگز به آن نرسیده ام. من قبلا یک کپی استفاده شده را خریدم که کسی قرض گرفته و بازپرداخت نمی کرد و برای نسخه های سخت افزاری که سالی یک یا چند سال پیش خریداری شد، پرداخت. چند سال گذشته، اکثر کتاب ها را در لانه گنجایشم خواندند، بنابراین من کمی خراب شده بودم، حداقل انگشتان درد من، بدون نیاز به حمایت از وزن یک کتاب برای هر زمان بوده است. من عشق را در زمان بیماری گرسنگی دوست داشتم، نوشتن زیبا است. داستان به وضوح برای همه نیست، بلکه در عصر و مکان دیگری اتفاق می افتد که اخلاق احتمالا شباهتی به نحوه دیدن زندگی اخلاقی @ ندارد. اگر بخواهید این را بخاطر یک داستان عاشقانه بخوانید، فقط انتظار ندارید که داستان عشق دوست دیزنی باشد.

مشاهده لینک اصلی
@ ... از عشق خواهم مرد زیرا من عاشق تو هستم، زیرا تو را دوست دارم، عشق، در آتش و خون دارم. @ Pablo Neruda، 100 Love SonnetsEdvard Munch، @ Kiss @ \u0026 lt؛ \u0026 gt؛ \u0026 lt؛ \u0026 gt؛ \u0026 gt؛ \u0026 lt؛ \u0026 gt؛ \u0026 lt؛ \u0026 gt؛ \u0026 lt؛ \u0026 gt؛ \u0026 lt؛ \u0026 gt؛ \u0026 lt؛ \u0026 gt؛ \u0026 lt؛ \u0026 gt؛ \u0026 lt؛ \u0026 gt؛ \u0026 lt؛ \u0026 gt؛ \u0026 lt؛ \u0026 gt؛ \u0026 lt؛ \u0026 gt؛ \u0026 lt؛ \u0026 gt؛ \u0026 lt؛ \u0026 gt؛ \u0026 gt؛ \u0026 lt؛ \u0026 gt؛ \u0026 lt؛ \u0026 gt؛ \u0026 lt؛ \u0026 gt؛ \u0026 lt؛ \u0026 gt؛ فلورینتو آریزا دوست Fermina Daza. عاشق و منتظر او هستم و منتظر و دوست دارد و در 60 سالگی او رابطه جنسی مستمر با دختر نوجوان داشته است. * مهم نیست که سالها، ازدواج او، وحشت زمان است. @ او به نظر او بسیار زیبا و جذاب بود، خیلی متفاوت از مردم عادی بود، که نمی توانست فهمید چرا هیچ کس به اندازه کافی پاشنه پاشنه بر روی سنگ های سنگفرش نداشت، چرا که هیچ کس دلش نمی خواست با نسیم از آستین های حجابش به هم شبیه بود، چرا که هیچ کس با حرکات کمربند او، پرواز دستانش، طلای خنده اش، از آن فرار نکرد. او هیچ یک از حرکاتش را از دست نداده بود، نه یکی از نشانه های شخصیت او، اما او به خاطر هراس از نابود کردن طلسم، جرات نداشت. مورسک این لیدی را به عشق تبدیل کرد، عشق را در خالص ترین موجوداتش ، با تلاش و زحمت، پروسس ارکسترانی که قصد انتقاد را دارند، بسیاری از شکل های شگفت انگیز را دوست دارد، شادی های آن را یادآوری می کند و رنج های غیر قابل تحمل را در از دست دادن عزیزان با عشق ماندگار در قلب بررسی می کند. این رمان، به سادگی، یک سمفونی الیسمی برای قدرت و استامینا عشق، یک مرد، برای یک زن است\n\"تنها شکایت من در حال مرگ است اگر آن را برای عشق نیست.\" گابریل GarcÃaa MÃrrêze، عشق در زمان شبدر * Addendum 8 فوریه 2017 تا زمانی که من دو تا از رمان های کوتاه مارکز را در هفته گذشته ، من متوجه نشدم که چطور منحرف شده به نظر می رسید. در هر دو عشق و دیگر شیاطین و خاطرات شگفتانگیزان من، از آنچه که خوانده ام، شخصیت های اصلی رابطه جنسی با دختران 12 ساله داشتند. من تصمیم گرفتم که بیشتر بخوانم، و رتبه 5 ستاره ام را به 4 ستاره کاهش دادم. حدس می زنم می توانم این انتخاب های اخلاقی یا اظهارات را بگویم.

مشاهده لینک اصلی
من نمی خواهم دروغ بگویم من این کتاب را خوانده ام (و قبل از آن، Lightness غیر قابل تحمل بودن)، زیرا آنها کتاب هایی هستند که در نسخه فیلم High Fidelity آورده شده است که راب اشاره کرد که او گنگ نیست، زیرا او آنها را درک کرد (آنها در مورد دختران، درست است ؟) و اکنون که من نیز می توانم ادعا کنم که هوشمندانه باشد، زیرا این کتاب ها را بخوانید، می توانم بگویم که خیلی خوب است. آنها در مورد دختران هستند، زمانی که شما به درستی به آن رسیدید. بله، البته، مقالات شرم آور بسیاری از چیزهای دیگر کتاب وجود دارد، اما قلب آن عشق و دختران، و دختران دوست داشتنی است. بسیاری از آنها. این کتاب بسیار متراکم است و بسیار زیبا نوشته شده است. در دست یک نویسنده کوچکتر، این کتاب می تواند شرم آور و ناخوشایند باشد. با این حال، گارسیا مارکز کارشناسی ارشد پروس است و قادر به ساختن یک داستان است که در آن تختخواب های شخصیتی 622 زن مختلف را در طول زندگی خود انجام می دهد و به نظر می رسد چیزی بیش از سکس است. همانند ناتوانی سبک ...، جنس را به عنوان یک عملکرد ضروری در زندگی نشان می دهد، بلکه یک چیز گرانبها و زیبایی است. من این کتاب را دوست داشتم، و این کاملا متعلق به تسلط گارسیا مارکز است. عذرخواهی می کنم، خواندن آسان نبود، و زمان زیادی را برای من به ارمغان آورد که انتظار می رفت، اما ارزشش را داشت. مثل رب گوردون، من احساس می کنم یک شخص بهتر برای خواندن آن است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب عشق سالهای وبا


 کتاب نامه های پر تب و تاب
 کتاب قصه های کوتاه و خارق العاده
 کتاب صد سال تنهایی
 کتاب زندگی می کنم که گزارش دهم
 کتاب فریب کاران فریب خورده
 کتاب خانه کاغذی