کتاب قهرمانان و گورها

اثر ارنستو ساباتو از انتشارات نیلوفر - مترجم: مصطفی مفیدی-ادبیات آرژانتین

در قهرمانان و قبرها داستان الجاندرا، دختر زیبای یک خانواده برجسته آرژانتین، و سه مردی است که زندگی خود را به طرز غم انگیزی درهم پیچیده است. پدرش، فرناندو ویدال، با نابینا، با شر و اغلب با آلخاندرا روبرو شده است. مارتی، عاشق جوان خود است، که تنها رستگاری او تصمیم به ترک عشق خود است. و برونو، فیلسوف، نویسنده، دوست به خانواده الجاندرا، که باید از طریق رابطه او با دختر با عشق خود به مادر روبرو شود، وجود دارد. بر خلاف پیش زمینهی آشفتگی اجتماعی و سیاسی آرژانتین 1950s، این یک کارآموزی است که توسط یکی از استعدادهای تخیلی و اصلی اصلی قرن بیستم است.


خرید کتاب قهرمانان و گورها
جستجوی کتاب قهرمانان و گورها در گودریدز

معرفی کتاب قهرمانان و گورها از نگاه کاربران
به یک سوم کتاب، نفس نفس بکش، من تصمیم می گیرم که از سر بگیرم شدت و قدرت danalisi می denudantiIn این صفحات می گویند، او هیچ راب است که فکر روشن، یک احساس است که شنبه با سفارش و آگاهی و اراده قرار داده شده وجود دارد و تقریبا نیاز برای به اشتراک گذاشتن ارتباط، همه چیز او می گویند، چه است فکر می کنم در طول عمر زندگی می کردند روز شنبه CENTA € ™ سال - 1911-2011 - و قهرمانانSopra و مقبره @ در سال 1961 بازتاب زیبا در موضوعات متنوع ترین مورد € ™ ثانیه روح منتشر شد، درست در وسط از سفر از او vita.Si انسانی و مستقیم به احترام \"تحلیلگران داخلی\" نظیر پروست، داستایوفسکی، فاکنر، بورژس اعتقاد دارند. روایت، هر چند، واقعیت ها و واقعیت ها را نادیده می گیرد. CA € ™ داستان دلا کامل € ™ آرژانتین، میل به استقلال، جنگ های داخلی، € ™ ثانیه هرج و مرج و کمونیسم، سرکوب دیکتاتوری، گرسنگی، فقر است، به این معنی که می توان آن را در مورد مفهوم میهن را یک کشور خیلی تلخ. سپس عشق کامل از تاریخ و Martìn نابالغ، خصلت، نقاط ضعف و واقعیت جایگزین و ممنوع فرناندو و الخاندرو، سفر رویا، گذشته قهرمانانه، این کسل کننده، و پس از آن درام، احساس صلح و تلخ. یک سفر چالش برانگیز و هیجان انگیز، سفر به چهره روح و تاریخ مردم است.

مشاهده لینک اصلی
خوب ... من احساس مخلوط در مورد این کتاب داشته است. نیمه اول این کتاب، متشکل از دو قسمت - اژدها و شاهزاده خانم و چهره های نامرئی - یکی از شدید ترین خواندن من بود تا کنون بود و من فکر کردم که این ارزش یک ستاره 5 ستاره است. اما پس از آن، مانند خواندن یک کتاب کاملا متفاوت که می تواند چیز خوبی باشد، اما من با داستان بین مارتین و الجاندرا جذاب شدم و می خواستم بیشتر از آن بدانم، بنابراین من کمی نیمی از کتاب را نادیده گرفتم. جالب است، اما هیچ چیز در مقایسه با نیمه اول، به من atleast.Overall، یک کتاب عالی است.

مشاهده لینک اصلی
29 2010A ژوئن به من می دهد توسط ± عجیب و غریب AR به بوئنوس آیرس چندین بار اغلب به اندازه کافی برای از بین رفته اند، A OE € به این معنا نیست vuelvoâ € و به مدت دو ماه و می خواهید به بازگشت. چه کسی می داند چرا، خیابان ها؟ قدیمی؟ چقدر شیرین؟ چه محصولی است؟ عشق؟ داستان ها؟ »و من کتاب را تمام کردم، همانطور که اگر هر كتاب اخیر به پایان رسید، شاهكاری بود. در Héroes و Tumbas، آن تا زمانی که نام پرمحتوا و این کتاب نوجوان زیبا پریشان است. و در وسط کتاب من به بوئنوس آیرس رفتم، با ایده های متفاوت از شهر، و بنابراین من آن را دیدم و بنابراین من را ترسید، و بنابراین من می خواهم دوباره آن را ببینید. تقریبا همه آرژانتین مثل maluco عشق، ناسالم، idiota.Sobre HÃ © تخم و مقبره پر از مالیخولیا، غم و اندوه، واقعی تاریکی، درام سوار، نوجوانی tormentosa.Alejandra، این نمونه دختر زیبا و دشوار است، دختر معمولی است از مادرش نفرت می کند و پدرش را دوست دارد، دختر معمولی که همه چیز را رد می کند و درد را تا مرگ می زند. چگونه اغلب زنان ما شد به خوبی توسط خودمان متنفر نیست، آنها را برای خودمان انتقاد کرد، خودکشی برای خودمان، انکار تهوع از خود است، به خانواده پایان دادن به در جامعه، و یکی به دنبال آغوش، آغوش که می گوید نه بیشتر. چند زن باز نمی خواستند پدرشان را بکشند و مادرشان را فراموش کنند؟ یا شاید این فقط یک ویژگی آرژانتینی است، آنها از پدر و مادر، آشنا و روانکاوی آگاه هستند. روزی من نیز © N خواست برای کشتن پدر من، من قسم می خورم، و به من بسیاری از سال گرفته ± سیستم عامل رهایی از یوغ از پدر و مادر، اما به خوبی انجام می شود، آن را به دست آورد، آن است که یک کار غیر ممکن نیست، آن تلخ است، dolora است، زمان طول می کشد، آن بلایای طول می کشد شاید، اما به عنوان todoYa من قصد ندارم دوباره داستان غم انگیز از گذشته های دور به دست آورد، درک آنها، پناهگاه، تاباند برخی از نور، من به آنها بگویید، تبدیل، برخی از ارواح وجود دارد سیستم عامل ± عجیب و غریب وجود دارد که در عین حال من در همه درک نمی کنند و مانند هر روح به من ثابت شده در آن زمان، به عنوان harpa کس به صحبت به آنجا بیشتر؟ من نمی فهمم که این کتاب یک گنج برای برخی یا بسیاری از، releÃdo و releÃdo، مانند کتاب مقدس، نادر است. بدیهی است که گنجینه های ادبی خودشان آنهایی هستند که خیلی چیزها را درک نمی کنند و می خواهند بدانند و اطمینان حاصل کنند که کتاب هایی که به خوبی درک می شوند، برای یک نفر خرد نمی شوند.

مشاهده لینک اصلی
عقلانیت به اندازه کافی برای دانستن تمامیت انسان نیست یعنی تنها از طریق هنر € ™ ثانیه ادبیات است، آن را نقاشی یا موسیقی متولد شده از € ™ ناخشنودی، شما می توانید با € ™ ثانیه انسان آشتی، یک بودن قانون اساسی ناقص، به مقصد مرگ است. این فقط یکی از پیام های س BATO، رهبر ادبیات آمریکا جنوبی، ما را با این رمان، که مرکز € ™ ثانیه انسان است. فرناندو و الخاندرو ویدال المس پیروان دو خانواده ساخته اند که تاریخ دلا € ™ آرژانتین، خانواده های نظامی که به اقدامات بزرگ مبارزه کرده اند و برای آزادی و € ™ ثانیه دلا استقلال € ™ آرژانتین، درگذشت زنان شجاع آماده هستند ، کشیشان پاکدامن و در نظر گرفته شده برای زندگی نگه داشتن حافظه از عشق خود، در روکشی از hatbox. خانواده هایی که پدران قهرمانان دلا € ™ آرژانتین را ایجاد کرده است، زمانی که کشور ایده آل بود، یک دولت ساخته شود، پایه های آن اعمال خود بودند. فرناندو و دخترش الخاندرو نتیجه نهایی، متولد شده از جلسه € ™ بین وابستگان خونی، این نژاد از قهرمانان هستند. و به عنوان جفت در قرن بین اعضای خانواده های سلطنتی رخ داده وارثان ضعیف و مریض به دنیا آمده اند، بنابراین خانواده المس، که با یادآوری سوء استفاده از گذشته ای اسطوره ای زندگی می کند، به دنیا آمده اند، مانند میوه های فاسد تولید شده توسط گیاهان باستان، پس از آن فرناندو و الخاندرو، دو موجود عذاب، محکوم به با جهنم درونی زندگی می کنند، با وسواس، انحرافات و کابوس، که در آن واقعیت و توهم در یک â € € مخلوط œunicumâ تیره، مانند لجن که پر فاضلاب موجود در زیرزمین بوئنوس آیرس. پروتز، هر دو به سوی هدف نهایی، مانند قهرمانان باستانی که وارثان، هر چند آنها در قهرمانان مقابل، قهرمانان شر هستند. آنها موجودات عذاب، به عنوان میهن عذاب است، € ™ ثانیه آرژانتین، که، از اوایل قرن بیستم، با تغییرات سیاسی ناگهانی همراه با خشونت داخلی بی سابقه ای، قتل عام واقعی را شوکه کرد. لا € ™ آرژانتین، زمین از مهاجران که در تنهایی و دلتنگی برای میهن، یک کشور بدون ریشه زندگی، پاره شده و شکننده، ویژگی هایی که در تانگو بیان می شود، â € Oeun غم انگیز فکر ballaâ €. پس از سفرهای نلا € ™ روح انسان بی شرمانه تر و پر از تفاله، پس € ™ ثانیه غوطه ور شدن در ظلم و ستم از تاریخ پدری، BATO SA، با عقل از یک مرد نزدیک صدمین سالگرد خود را، حکمت است که سخت قوی و ریشه های کهن، برگ خواننده سوسوی نور، اما اشعه ترسو تاریکی مقاوم در برابر â € دلیل ما، هوش ما، ما دائما در نشان می دهد که جهان بی رحم است، به همین دلیل به این دلیل منجر به pessimismoâ € | ما، خوشبختانه، لا € ™ مرد تقریبا هرگز موجودی منطقی، و در نتیجه امید به طور مداوم در میان sventureâ € متولد میشود. و امید برای آینده کشور است که توسط Martìn، یک نوجوان ضعیف و ساده و بی تکلف، Ancha € ™ € ™ نشان نلا او روح با فقدان حضور یک فاضلاب مادر عذاب، او می خواست به آن سقط نماید. Martìn است زندگی ای که از â € œdisincontroâ € با آلخاندرو، با رنج و عذاب دلا € ™ عشق، حسادت و میل به دوست داشته شدن، میل که متاسفانه برآورده نشده باقی خواهد ماند. در او، لحظه ای تیره و از جان گذشته، زمانی که هدف نهایی € ™ ثانیه کل خود لغو © است، روشن می شود نور امید، همیشه در دانش است که انسان € ™ ثانیه â € Oeun غمگین شود و بیمار محکوم به را در زمین از حیوانات و آسمان Deia € زندگی می کنند. یک رمان که علامت را ترک می کند.

مشاهده لینک اصلی
به همین دلیل است که کسی درباره شراب گفته است که یک طعم می تواند تعیین کند که شراب خوب است، حتی اگر آن را دوست ندارد. من امیدوارم که من بودن بیش از حد متکبر به تظاهر به فروشگاه یک کتاب نیست، اما این کاری بود که برای من اتفاق افتاد با این: حتی اگر این کتاب طعم نیست در صفات خوب ادبیات به ویژه شناخته شده است. این کتاب دارای سه داستان اصلی: الخاندرو ویدال المس و جهان خود را (من پیدا کردم این قسمت برخی از صفات @ @ دمیان، هسن، که در آن به نظر می رسد الخاندرو به برخی از قدرت های بزرگ)؛ فرناندو ویدال، که در آن برخی از توصیف است که می تواند به عنوان فوق العاده توصیف وجود دارد (به عنوان قطره فرناندو به فاضلاب از بوئنوس آیرس.)؛ و از ژنرال لاوالل، جایی که فوق العاده و تاریخی مخلوط شده اند. این اثر شمار زیادی از استعاره ها و تمثیلات را به خود اختصاص داده است و همچنین بازتاب هایی در مورد آرژانتین و آرژانتین است. این رمان توسط بعضی به عنوان \"کامل\" توصیف شده است، زیرا شامل سبک های مختلف است. بعضی از بدبختی ها می توانند آن را به عنوان غیرقابل قبول مطرح کنند، زیرا نویسنده همه این سبک ها را مخلوط کرده است. اما نویسنده هیچ انتخابی را برای ما به وجود نمی آورد، زیرا ما به رسمیت شناختن آن، با وجود عدم تصمیم گیری، امکان پذیر نیست که نقایص ادبی را در هر یک از داستان ها پیدا کنیم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب قهرمانان و گورها


 کتاب معمای شکسپیر
 کتاب گردباد برگ
 کتاب عشق و سایر اهریمنان
 کتاب سفر بخیر آقای رئیس جمهور
 کتاب بازی بی گناهان
 کتاب داستانی مرموز