کتاب پاییز پدرسالار

اثر گابریل گارسیا مارکز از انتشارات آریابان - مترجم: کیومرث پارسای-ادبیات آرژانتین

یکی از گابریل گارسیا مارکزز، آثار بسیار پیچیده و جاه طلبی، پاییز Patriarch یک داستان درخشان استبدادی کارائیب و فساد قدرت است.

از خیریه تا فریب، خیرخواهی به خشونت، ترس از خدا به شدت ظلم و ستم، دیکتاتور پاییز Patriarch بهترین و بدترین طبیعت انسان را دربرمی گیرد. گابریل گارسیا مارکز، استاد مشهور رئالیسم جادویی، ظاهرا ستارۀ مرگ را در زندان دیکتاتوری خود گرفتار می کند. با استفاده از یک سبک نوآورانه، رویایی و سرشار از توصیف های نمادین، رمان خواننده را به جهان تبدیل می کند که در عین حال خیالی و واقعی است.


خرید کتاب پاییز پدرسالار
جستجوی کتاب پاییز پدرسالار در گودریدز

معرفی کتاب پاییز پدرسالار از نگاه کاربران
به روز رسانی: استراحت در صلح، عزیزم عزیز. کتابهای شما همیشه در آن زندگی می کنند چرا من اجازه می دهم که من مجبورم شکنجه کنم، با ساختار حکم پیچیده اش و استفاده ی درخشان از کاما، بی شرمی آشکار از نیمه کولون و کولون، افکار که در ادامه و در ادامه، پیچیده و فلسفی این جمله که او آیا من کلمات خود را بر روی فیلم آخر هفته و یا بازی تنیس انتخاب می کنم، آیا تا به حال شستشوی مغزی ام را انجام داده ام و به نظر می رسد که این تست را برای چیزی ساده به عنوان نقطه کوچکی که به عنوان دوره یا مکث کوتاه شناخته شده به عنوان پاراگراف شناخته می شود متوقف کند، پس از همه، بازبینی این کتاب مستحق استراحت است، همانطور که در آن نوشته شده است و همه چیز، جایی که بزرگترین شکاف زمانی است که انسان نفس می کشد تا فصل جدیدی به ما بدهد، زمانی که هر جمله جدید و اندیشه تنها با کاما جدا می شود هیچ چیزی مانند برچسب های گفتگو وجود ندارد، زیرا واقعا کسانی که در مورد ذهنیت دیکتاتور وحشیانه ای که شما را خواننده می خواند، برای شام میخورند و شما را بیرون می ریزند، شما برای ایمنی واقعی خود دنیای تو این شخصیت ها یک حیوان هستند که در واقع این شخصیت ها عجیب و غریب هستند، این رئیس دیکتاتوری و مادری مادرش، بنیدیکون آلوارادو با غرور سرگرم کننده او، اما شما پیرو او و پسران او، شخصیت اصلی شما می خواهید به خفه کردن، به ویژه هنگامی که او به طور مستقیم به یکی از ژنرالهای خود در یک دیواری خدمت می کند، اما شما به جای آن، یک نفس عمیق بکشید و به او اطمینان دهید، زیرا شما متوجه می شوید که مورسک این کار را انجام می دهد، و شما را در فاجعه ی یک ذهن مشغول قرار می دهد، شما از طریق عرفان لذت می برید و از طریق این فصل عالی پاییز از بین می ریزید و حتا ناراحت نیستید که رنگ ها را به شما نشان دهید (اما این اتفاق می افتد در داخل کارائیب، من به خودم یادآوری می کنم، بنابراین تغییر رنگ فصلی ممکن است حداقل باشد) چیزی که شما هرگز مشاهده نکردید، هیچ نویسنده ای چنین موفقیتی را انجام نمی دهد وقتی که شما را به عقب و جلو از طریق زمان خود حمل می کند، از دیدگاه سوم و اول شخص و راویان بدون حتی پایان می یابد افکار، افکار از هر دو مادر و پسر، به طوری که، افسوس، رمان مارکز هرگز چنین پدرسالار همهجانبه را بدون وجود یک ماتریال به همان اندازه رامسر معرفی می کند. یک فرد نیاز به یک کبد آهن داشت تا از کسی که ستایش خویش را می خواند ناراضی باشد، و در عین حال هیچ کس از او چیزی نپرسید، هیچ کس به او نداد، حداقل صبح صبح، آقا، آیا شما یک شب خوبی بود، او حتی از آن انفجارهای شبانه که از خواب بیدار شده بود با تکان دادن شیشه های شکسته و بیرون کشیدن درب ها از لولای خود و نگرانی در میان نیروهای نظامی کاسته بود، اما حداقل آن را احساس کرد که او زنده است و نه در این سکوت که در داخل سرم بیدار می شود و با سر و صداش من را می شکند، همه چیز را که اکنون می بینم، ناامید کننده ای بر روی دیوار این ترسناک می بینم.

مشاهده لینک اصلی
شعرUm حدود £ تنهایی قدرت @، و آن را GarcÃa Márquez، که در زمان 17 سال به بهبود ایده این کتاب، 7 است که آن را به نام escrevê:escrito شما به عنوان ارسال کلمه اشعار برای کلمه @: کار ساده ای نیست که بخواند و به ما بی اختیار بیاندازد. روایت پیچیده متشکل از پاراگراف هایی که بیش از حد طول می کشد و با نمره ای که مکث را توصیه نمی کند. شمردن با جغرافیا و جدول زمانی، ما را shuffles با monólogo múltiplo، اشتباه، که در آن بسیاری از زمان در £ شناسایی راوی. موضوع و تکرار ثابت بعضی از عبارات، خواننده را به لبه غم انگیز می برد. فکر نمی کنم که £ حال که £ حواس پرتی نویسنده بود، repetiçÃμes têm در نظر گرفته شده پیام reforço، SA £ درجه پایان سکته مغزی در یک چارچوب است که تصویر à © یک AMA © ریکا لاتین pródiga به زمان دیکتاتور lendários استبداد delirantes.Toda و کار گارسیا Márquez تداعی £ peçonhenta جامد است که اوراق قرضه شخصیت ها - و همانطور که یک پوست دوم ما خواهد شد. ATA © حتی یک دیکتاتور دا © Spota زندگی در مانسا خود £ پیتا decrà © مشترک با گاو، مرغ و جذامیان، در نهایت برنده £ compaixà ما آن زمانی که ما آن را احساس پوچی از روح، ilusÃμes بیهوده £ بازدید کنندگان که در آن او زندگی می کردند ،os سال infortúnio و inapreensÃveis لحظات شادی، که در آن عشق توسط میکروب ها از مرگ آلوده شده بود ... @ یک واقعیت بازی / فانتزی کاملا با autor.GGMárquez تسلط این جزیره کارائیب با جزیره، شهرستان دانست توسط شهر، این کتاب از این دانش و از زندگی خود است. \"این یک کتاب عصبانی کارائیب ... یک کتاب اعتراف است. único که همیشه می خواستم به ارسال ... @ بانک esforço که ما را مجبور در £ او خارج به هیچ وجه درخشش نوشتن تب است که ما عادت کرده اند این مرد؛ این گالیم © NIO خلاق و واقع گرایی استاد mágico.Ainda الگوا © متر شک و تردید devoçà £ درجه این موجود فروتن گابریل GarcÃa Márquez؟

مشاهده لینک اصلی
این گارسیا مارکز است که پیچیده ترین و بحث برانگیز است. این خواندن ناراحت کننده است، در زمان های ناخوشایند. همچنین با چند فصل، بدون پاراگراف و جملات که برای چندین صفحه ادامه دارد نیز دشوار است. گارسیا مارکز عاشقانه را با علامت اجرا می کند؛ علامت گذاری نشانه ای از انتخاب در این کتاب. این رمان مربوط به دیکتاتور بی نامۀ یک کشور نامعلوم کارائیب است؛ عمدتا داستان مرگ و زندگی او با جزئیات بیشتر در مورد سلطنت خونین او است. او به طرز عجیبی خود را به عنوان \"عمومی جهان\" عنوان کرده است. گارسیا مارکز دارای تجربه زندگی تحت دیکتاتوری است (پینیلا در کلمبیا و فرانکو در اسپانیا). این توده ای از تأثیرات است که شما را مانند آب پر می کند. همانطور که انتظار می رفت رئالیسم جادویی و سورئالیسم در قلب آن وجود دارد. با این حال تأثیر Rabelais نیز روشن است و یک رشته عرفان در سراسر آن وجود دارد. پرش ها در زمان یادآور فاکنر هستند. این نیز خام، عصبانی، خشونت آمیز و بی رحمانه است که شما می توانید از هر گونه تحلیلی از دینامیک داخلی دیکتاتوری انتظار داشته باشید. همچنین لحظات عمیق کمیک وجود دارد. دیکتاتور دریا را در اطراف جزیره خود به آمریکایی هایی که او را در قدرت نگه می دارد به فروش می رساند. دریا بسته بندی شده و به جایی در آریزونا ارسال می شود؛ به طور کلی یک دستگاه باد به عنوان یک موجود برای جایگزینی برفی های دریایی داده می شود. گاوها در این جزیره با علامت ریاست جمهوری در حال حاضر در آنها متولد می شوند. با این حال، رمان عمیقا افسرده است، بحث برانگیز است و بر اضطراب تمرکز دارد. ژنرال گروتسکی است و اضلاع آن کاملا در سطح بالا است، هر چند کیفیت روحانی حتی به خشونت و انحرافات وجود دارد. گارسیا مارکز ضرب وشتم هرج و مرج و بی دقتی در زندگی را در یک دیکتاتوری؛ احساس کمی از زمان وجود دارد (عمومی آن را به طور اراده تغییر می دهد)، خاطرات در اراده تغییر می کنند و دوباره تغییر می یابند. جنایات به وسیله ژنرال به سر می برند. ما زمان زیادی را صرف سرپرستی عمومی می کنیم و گارسیا مارکز، آنچه را که یک بازنگری \"معاون انفرادی قدرت\" نامیده است، نشان می دهد. ژنرال می خواهد خود را به عنوان خدای خود ببیند و پسرش امانوئل را نام ببرد. این تجزیه و تحلیل جذاب، گیج کننده، تکان دهنده و عرفانی قلب دیکتاتوری و قلب یک دیکتاتور است؛ نمودار کاهش او را از رهبر کاریزماتیک به جانور فاسد.

مشاهده لینک اصلی
حفظ وضوح یک چالش مرکزی برای مخاطب و شخصیت اصلی در روایت گیج کننده و عرفانه پاییز مارکز است. در حالی که از سبک بی نظیر یک رمان حاوی پاراگرافها، نشانه گذاری ها و نقل قول هایی که حاوی گفتگو است، استفاده می شود، چنین تاکتیک های مبهم، عجیب و غریب بودن یک رمان مربوط به تنهایی یک وطن پرست است. بدیهی است که این پایه آسان نیست که به صورت تصادفی به یک آب و هوای نا مشخص مشخص شده در کارائیب منتهی می شود، اما برای آن دسته از خوانندگان که مایل به تلنت شدن در روایت هستند، راحتی خوشایند در آن جا قرار می گیرد و مارکز به ویژگی های توصیفی و داستان نویسی آشنا می شود. به گفته نویسنده: \"مهمترین مشکل من این بود که خطوط جدایی ناپذیری را از بین می برد که از آنچه فوق العاده است، جدایی می کند، که از آن به طرز شگفت انگیزی موفق شد. دوره های زمانی در اواسط حکم تغییر می کنند، و این باعث می شود که یک مرجع عینی بین گذشته و حال وجود داشته باشد، انتقال از صدای روایت به گفتگوی تقسیم نشده در یک جریان بی پایان داستان داستان روحانی. یک بازیگر بی نظیر و دلهره آور از زیردستانهای ریاست جمهوری، دستپاچگی های ریاست جمهوری، مردان راست دست چپ، قاتلان مناسب و شخصیت های خارجی، و علاقه های عاشقانه های قرون وسطایی، داستان را در تغییر بی نهایت بین تطابق های نامرئی قدرت به سر می برند. اما آنچه که در این مورد صرفه جویی می شود، پروس ناسازگار و مبهم های توصیفی مکرر، بررسی اجمالی قدرت و توهم است که در زیر آن همه وجود دارد. اگر نه ادراک است قدرت چیست؟ آفرینش از طریق دیگران ادراک متقابل را انجام داد؟ مارکز آن را با استفاده از رئالیسم جادویی به طرز وحشیانه و درخشان نشان می دهد و خوانندگانش را به عنوان قهرمانان خود به همان قایق های توهم تبدیل می کند. یکی از آنها مانند ستون های دهقانان خارج از کاخ ژنرال، وحشت زده می شود، قدرتش را حتی یک لحظه از خود می پرسد، یک لحظه آن را تحسین می کند و چند روز بعد دعا می کند. این یک دلیر آرام است که هر کس به آن عادت کرده است. پس از همه، همه ما، در راه های مختلف و خودپردازان مختلف، به صورت بی قید و شرطی به کنترل و کنترل بر یکدیگر اعمال می کنیم؟ مارکز نظر خود را فقط به کسانی که در مقامات نهایی نیستند محدود نمی کند. نوعی همزیستی وجود دارد که در توهمهای سازگار در میان و در میان لایه های جامعه کارائیب وجود دارد؛ بین عمومی و افسران او، مردم و انتظارات آنها از قدرت سلطنتی، بین عمومی و موقعیت خود را از اقتدار، همه متقابلا غیر متمایز و پیوسته است. همه چیز شروع می شود به طوری کاملا واضح به نظر می رسد که مارپیچ های جدید تنگ تر و سخت تر به خود. شما احساس ناامیدی دور از زندگی را به عنوان برخی از توهم وحشتناک هماهنگ شده، مانند یک فیل، شناور توسط یک رشته بالون، حفظ شده توسط اعتقاد غیر قابل توضیح است که اگر همه ما وانمود آن شناور است، آن را واقعا باید. آسان برای محکوم کردن اقدامات نفرت انگیز و بی معنی حاکم بر وجدان چنین پدرسالار فاسد و غیرواقعی است که در تمام هزینه ها به ظاهر خود ظاهر می شود. با این حال، مارکز توجه دقیق به زرق و برق در حالی که کاوش در روان قدرت عالی الهام بخش نوعی تفکر متواضعانه متواضعانه از انواع، در حالی که به طور همزمان تشکیل یک محکوم و محکوم به اعدام. در نهایت، توهم قدرت و یا عدم آن، همه جانبه و نامفهوم می شود، حتی بلعیده شدن امپراتور. در تنهایی خود، تاسف، حسادت را جایگزین می کند، قدرت احساس می کند مانند یک بیماری مضر است، و یکی با این نتیجه گیری می شود که هر جا که خوشبختی و یا زندگی معنی دار ممکن است دروغ باشد، سلسله مراتب قدرت به جهت کمتری.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پاییز پدرسالار


 کتاب زنده ام که روایت کنم
 کتاب آگراندیسمان
 کتاب بهترین داستانهای کوتاه گابریل گارسیا مارکز
 کتاب گزارش یک مرگ
 کتاب بی اهمیت ها و با اهمیت ها
 کتاب از اروپا و آمریکای لاتین